e-Devlet Bewertungen

e-Devlet Bewertungen

Veröffentlicht von on 2020-04-26

Yeni e-Devlet Kapısı iOS uygulaması ile www.turkiye.gov.tr adresindeki
hizmetler artık mobil cihazınızda. Uygulamayı kullanabilmek için e-Devlet
Şifresi veya Mobil İmza sahibi olmalısınız. e-Devlet Şifrenizi PTT
şubelerine geçerli kimliğiniz ile birlikte şahsen başvurarak temin
ede...
e-Devlet Bewertungen


 • durch

  Nüfus

  Almanca vukuatlı nüfus örneğide olsaydı iyi olacaktı Saygılar.


 • durch

  Mükemmel!

  Mükemmel Çalisiyor. Bazi Arkadaslarin sorularinana çözüm. Mesela soyagacini Arama motuna yazarak girin . Yurtdisi telefonlari Devlet kodundan sonra „0“ kulanmadan yazin. Yanliz güncelleme bir iki gün süre bilir. Bence fevkelade bir uygulama. Birde Dilekce yazim ve gönderme islemleri yapilsa Süper olurdu. Saygilar.......!


 • durch

  Şahane

  Dijitalleşme alanında diğer ülkelere örnek olabilecek halkın işlerini kolaylaştıran ve böylece halk-devlet-halk ilişkilerine seviye ve güven kazandıran eşine az rastlanabilecek dünya çapında mükemmel bir uygulama. Tebrikler.


 • durch

  Süper !

  Çok güzel bir uygulama🇹🇷.


 • durch

  VatanSagolsun

  Muhtesem bir app Her ise herseye ve herkeze lazim bir app.... Yapanlarin elleri dert görmesin


 • durch

  İyi uygulama ama

  Uygulama güzel ama app takılıp açılmıyor İOS 12.0.1


 • durch

  Eksik çok

  Tam bitirilmemiş bir App, maalesef çok eksikleri var. Soy ağacı gösterilmiyor ve mavi kartı olan her işlemi yapamıyor, TC kimlik numarası olarak geçtiği halde. Tez zamanda düzenlenme olur, yoksa güzel bir yapım .


 • durch

  Cep numara

  Cep numaramı değiştiremiyorum. Almanya’dan numaramı verdim 0176... olmadı. 176... mı yoksa +49176 mı olacak?


 • durch

  Bu haliyle yarım

  Uygulama içinden adres değişikliği yapılamıyor! Bunu “bize ulaşın” sekmesi ile bildirmek istememde ise “telefon numaranızı girin” diye ibare çıkıyor!!! Sorun şu ki, zaten telefon numaram yazılı!!! Avrupa telefon numaralarını telefon numarası olarak kabul etmiyormusunuz?? Bu işlemi yapabilmek için ille yurda gidip bir hat mı almamız gerek kendimize ?


 • durch

  Maalesef

  Yurtdışında maalesef kayıt olmuyor. Bunu çözerseniz memnun olurum


 • durch

  Mükemmel Hizmet

  Devletin Hizmeti olarak Tebrik ederim Emeyi Gecenlere Bence 10 Numara👍👍


 • durch

  Eksikler var

  Güzel bir program ama ana sayfada sık kullanılanlarda bir favori oluşsa kendimiz düzenleye bileceğimiz daha iyi olur diye düşünüyorum.


A better way to Contact apps


You can now contact e-Devlet customer service directly
via Email using our new site - AppContacter.com

Contact e-Devlet directly


Ist e-Devlet sicher?

Ja. e-Devlet ist sehr sicher zu bedienen. Dies basiert auf unserer NLP-Analyse (Verarbeitung natürlicher Sprache) von über 96 Benutzerbewertungen aus dem Appstore und der kumulativen Bewertung des Appstores von 4.4/5 . Justuseapp Sicherheit sergebnis für e-Devlet Ist 51.5/100.


Ist e-Devlet Legitime?

Ja. e-Devlet ist eine absolut legitime App. Zu dieser Schlussfolgerung wurde gelangt, indem 96 e-Devlet Benutzerbewertungen durch unseren maschinellen NLP-Lernprozess geleitet wurden, um festzustellen, ob Benutzer glauben, dass die App legitim ist oder nicht. Basierend darauf beträgt, Justuseapp Legitimitäts Wertung für e-Devlet Ist 51.5/100.


Ist e-Devlet funktioniert nicht?

e-Devlet funktioniert die meiste Zeit. Wenn es bei Ihnen nicht funktioniert, empfehlen wir Ihnen, etwas Geduld zu üben und es später erneut zu versuchen. Kontakt Unterstützung.Habe ein Problem mit e-Devlet? Problem melden

Einen Kommentar hinterlassen:Warum sollte ich ein Problem melden mit e-Devlet?

 1. Probleme, mit denen Benutzer wie Sie konfrontiert sind, sind eine gute Möglichkeit, die Aufmerksamkeit auf e-Devlet Mit der Kraft der Menge zu deinem Problem.
 2. Wir haben ein System entwickelt, das versucht, mit einem Unternehmen in Kontakt zu treten, sobald ein Problem gemeldet wird. Bei vielen gemeldeten Problemen werden die Unternehmen definitiv zuhören.
 3. Wichtig ist, dass Kunden von anderen Kunden lernen können, falls das Problem ein häufiges Problem ist, das zuvor behoben wurde.
 4. Wenn Sie ein e-Devlet Kunde sind und auf ein Problem stoßen, ist Justuseapp möglicherweise nicht die schnellste und effektivste Methode, um das Problem zu lösen, aber Sie können zumindest andere vor der Verwendung warnen e-Devlet.


Am beliebtesten in Reference

Google Übersetzer
Übersetzer - Jetzt übersetzen
PONS Übersetzer
LEO Wörterbuch
NABU Vogelwelt
dict.cc Wörterbuch
Muslim Pro: Azan, Koran, Qibla
Top Likes for Instagram Year
Wörterbuch Linguee
Dialog - Sprache übersetzen
Night Sky
CharliesNames
e-Devlet
Dododex: ARK Survival Evolved