Vodafone Yanımda Bewertungen

Vodafone Yanımda Bewertungen

Veröffentlicht von on 2021-01-13

Siz yeter ki isteyin. Vodafone Yanımda’yı şimdi indirin; zamandan kazanın,
işlerinizi neredeyseniz orada kolayca halledin. Vodafone Yanımda
uygulamasını telefonunuza indirip, hattınızla ilgili bir sürü işlemi
hiçbir ücret ödemeden* yapabiliyor ve size ozel fırsatları takip
edebil...
Vodafone Yanımda Bewertungen


 • durch

  Hataaaaaaa

  Bir kac gündür beyaz ekranda takılı kalıyor ve işlem yapmak mümkün değil. Hattımın kapanmaması icin TL yüklemem lazım ve yükleyemiyorum yurt dışında yaşadığım icin Vodafone bayisine de gidip yatırma imkanım yok. Böyle devam ederse Turkcell veya Türk telekom yanlış bir secim olmaz.......


 • durch

  Açılmıyor

  İnternette de online işlemlere giriş yapılmıyor. Uygulamadan zaten girilmiyor, dönüp duruyor yuvarlak, sonra beklenmeyen bir hata oluştu diyor ve zamanımızdan çalıyor...


 • durch

  Acılmıyor 😡

  App acılmıyor giriş yapılamıyor lütfen düzeltin


 • durch

  Program acilmiyor

  Defalarca denedim programi sildim tekrar yükledim yinede sadece beyaz ekrandan fazlasini göremiyorum ve giris yapamiyorum!


 • durch

  Kränk

  Kränk


 • durch

  🤔

  Yani arada takılmadan calışsa süper olcak, yurtdışından kredi kartınla tl yükleme yapma inkanı neden yok , olsa 5 yıldız olurdu


 • durch

  Şahane

  Çok memnun oldum


 • durch

  Kredi kartı, Banka hesabı....

  App çok iyi ama malesef ödeme sadece kredi kartı ile yapılıyor. Seçenek olarak Banka hesabı da olsa çok iyi olacak. Kredi kartı olmayanlarda var ;)


 • durch

  Süpper

  Yanımda olması harika tşkrler ❤️👍


 • durch

  Hata

  Güncelemeden beri Kaç gündür uygulamaya giriş yapılamıyor işlem yapılcak insanlar madur durumda hata ne zamana düzelecek


 • durch

  Müşteri memnuniyeti 0

  Türk telekomdan vodafoneye geçtim ama okadar pişmanımki çark ceviriyorum 2-3 aydır vodafonedeyim hep pass geldi artk sahtekarlık olduğuna inanmaya başladım bundan sonra hiçbirşekilde vodafone almam kesnlkle dalga gecioraunuz lan resmen adamla🤬🤬🤬🤬🤬


 • durch

  Vodafone yanımda açılmıyor

  Yurtdışında vodafon yanımda app üç aydır açılmıyor,vodafon sim iptal ettim başka hatta geçtim.


 • durch

  Uygulama açılmıyor!

  2 ay önce Almanya’ya yerleştim. Geldiğimden beri uygulamayı açamıyorum, ne faturamı ödeyebiliyorum ne başka bir şey. Türkiye’de yaşayan ailem ödedi iki kez. Hattımı iptal etmek için arıyorum iptal edemiyorum. Vodafone bayisine gidip ıslak imzalı dilekçe vermem gerekiyormuş.(!)Türkiye’ye ne zaman gidebilirim hiçbir fikrim yok. Boşu boşuna fatura ödüyorum! Tam bir rezalet!


 • durch

  Açıklama Yapınız!

  Sanırım sadece Yurtdışında kalanlar bu app’i kullanamıyor. Bu bir sistem hatası mı yoksa bilinçli olarak bir engelleme mi var? Bir sistem hatası ise eğer, bu kadar şikayetten sonra düzeltilmemesi tamamen bir basiretsizlik. Yok eğer bilinçli yapılıyorsa bu engelleme, nedenini açıklamanız gerekli.


 • durch

  Giris yapilmiyor

  Yaklasik bir aydir giris yapamiyorum. Yurt disinda kaliyorum. Appden Hattimla ilgili hic bir islem yapamiyorum


A better way to Contact apps


You can now contact Vodafone Yanımda customer service directly
via Email using our new site - AppContacter.com

Contact Vodafone Yanımda directly


Ist Vodafone Yanımda sicher?

Ja. Vodafone Yanımda ist ruhig sicher zu verwenden, aber mit Vorsicht zu verwenden. Dies basiert auf unserer NLP-Analyse (Verarbeitung natürlicher Sprache) von über 2,989 Benutzerbewertungen aus dem Appstore und der kumulativen Bewertung des Appstores von 4.5/5 . Justuseapp Sicherheit sergebnis für Vodafone Yanımda Ist 23.4/100.


Ist Vodafone Yanımda Legitime?

Ja. Vodafone Yanımda is legit, but not 100% legit to us. Zu dieser Schlussfolgerung wurde gelangt, indem 2,989 Vodafone Yanımda Benutzerbewertungen durch unseren maschinellen NLP-Lernprozess geleitet wurden, um festzustellen, ob Benutzer glauben, dass die App legitim ist oder nicht. Basierend darauf beträgt, Justuseapp Legitimitäts Wertung für Vodafone Yanımda Ist 23.4/100.


Ist Vodafone Yanımda funktioniert nicht?

Vodafone Yanımda funktioniert die meiste Zeit. Wenn es bei Ihnen nicht funktioniert, empfehlen wir Ihnen, etwas Geduld zu üben und es später erneut zu versuchen. Kontakt Unterstützung.Habe ein Problem mit Vodafone Yanımda? Problem melden

Einen Kommentar hinterlassen:Warum sollte ich ein Problem melden mit Vodafone Yanımda?

 1. Probleme, mit denen Benutzer wie Sie konfrontiert sind, sind eine gute Möglichkeit, die Aufmerksamkeit auf Vodafone Yanımda Mit der Kraft der Menge zu deinem Problem.
 2. Wir haben ein System entwickelt, das versucht, mit einem Unternehmen in Kontakt zu treten, sobald ein Problem gemeldet wird. Bei vielen gemeldeten Problemen werden die Unternehmen definitiv zuhören.
 3. Wichtig ist, dass Kunden von anderen Kunden lernen können, falls das Problem ein häufiges Problem ist, das zuvor behoben wurde.
 4. Wenn Sie ein Vodafone Yanımda Kunde sind und auf ein Problem stoßen, ist Justuseapp möglicherweise nicht die schnellste und effektivste Methode, um das Problem zu lösen, aber Sie können zumindest andere vor der Verwendung warnen Vodafone Yanımda.


Am beliebtesten in Utilities

Google
QR Code Scanner ·
Google Chrome
Sticker Maker Studio
MeinVodafone
Internet-Browser Firefox
QR Code Scanner - QrScan
Microsoft Edge
Text Designer
Bitmoji
Fønts - Schriftarten tastatur
Hermes Paketversand
VPN Plus - Unlimited VPN Proxy
FRITZ!App WLAN