Kwarantanna domowa ne fonctionne pas? problème ou bug?

Kwarantanna domowa ne fonctionne plus


J'ai rencontré un problème ou bug avec Kwarantanna domowa

Avez-vous des problèmes aussi? Sélectionnez les erreur que vous rencontrez ci-dessous et aidez à fournir des commentaires à l'application.



Vous avez un problème avec Kwarantanna domowa? Signaler un problème




Problèmes courants de l'application Kwarantanna domowa et comment les résoudre. Guide de dépannage

   


  Contacter directement pour l'assistance

Nous comprenons que certains problèmes sont tout simplement trop difficiles à résoudre grâce à des didacticiels en ligne et à l'auto-assistance. C'est pourquoi nous avons facilité la prise de contact avec l'équipe d'assistance de Ministerstwo Cyfryzacji, les développeurs de Kwarantanna domowa.




About this app

Aplikacja jest elementem prewencyjnym w walce z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-Cov-2 (koronawirus) i wywołanej przez niego choroby COVID-19.  Jest to numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem. --- Kto jest wydawcą aplikacji Kwarantanna domowa?  Najbardziej narażone na rozwinięcie ciężkiej postaci choroby i zgon są osoby starsze, z obniżoną odpornością, którym towarzyszą inne choroby, w szczególności przewlekłe.  Kwarantanna domowa – to aplikacja, która ułatwia i usprawnia przeprowadzenie obowiązującej w Polsce kwarantanny.  Ciężki przebieg choroby obserwuje się u ok. 15-20 proc. osób.  Choroba najczęściej objawia się gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem.  Wydawcą aplikacji jest Ministerstwo Cyfryzacji.  Dzięki aplikacji przeprowadzisz kwarantannę, zadbasz o siebie i swoich bliskich.  Program umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym przebywasz w czasie kwarantanny.  Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19.  Zachowaj bezpieczną odległość (od 1 do 2 m) od osoby, która kaszle, kicha lub ma gorączkę.  Kiedy kaszlesz lub kichasz, zawsze zakrywaj usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką.  Do zgonów dochodzi u 2–3 proc. osób chorych.  Wirus przenosi się drogą kropelkową.  Pamiętaj o częstym myciu rąk wodą z mydłem.  Unikaj dotykania oczu, nosa i ust.