Hayat Eve Sığar

Hayat Eve Sığar Software


Firmenname:
Wie es funktioniert

1. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlara sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile telefon numaranız ile doğrulama yaparak adım adım size sorulan soruları cevaplayıp, koronavirüs hastalığı anlamında vermiş olduğunuz şikayetlerinize göre değerlendirilerek nasıl davranmanız gerektiğine göre yönlendirme alabilirsiniz.

2. Ailem bölümüne merak ettiğiniz ve takip etmek istediğiniz yakınlarınızı ekleyerek, ilgili kişinin bu uygulamayı yükleyip, uygulama üzerinden onay vermesi durumunda onların konum bilgilerini görebilir, takip edebilir ve bulundukları bölgelere göre risk durumlarını görebilirsiniz.

3. Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın hastalık ile ilgili riskleri en az seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.Hayat Eve Sığar Bildschirmfotos

               


Produkt einzelheiten und Beschreibung von Hayat Eve Sığar

Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlarımızı Yeni Koronavirüsü (Covid-19) konusunda bilgilendirmek, yönlendirmek ve yaşanabilecek salgın hastalık ile ilgili riskleri en az seviyeye indirmek ve yayılmasını önlemek amacıyla geliştirilen mobil uygulamadır.

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşlara sunulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile telefon numaranız ile doğrulama yaparak adım adım size sorulan soruları cevaplayıp, koronavirüs hastalığı anlamında vermiş olduğunuz şikayetlerinize göre değerlendirilerek nasıl davranmanız gerektiğine göre yönlendirme alabilirsiniz. Vermiş olduğunuz cevaplara göre yönlendirmeler sadece öneri niteliği taşımaktadır ve nihai bir sonuç/kesinlik içermemektedir, tavsiye niteliğindedir.

Aynı zamanda harita üzerinde hastane, eczane, market zincirleri, metro ve duraklar gibi temel ihtiyaç noktalarına kolayca ulaşabilir, evde izolasyon, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluğunu görebilirsiniz.

Ailem bölümüne merak ettiğiniz ve takip etmek istediğiniz yakınlarınızı ekleyerek, ilgili kişinin bu uygulamayı yükleyip, uygulama üzerinden onay vermesi durumunda onların konum bilgilerini görebilir, takip edebilir ve bulundukları bölgelere göre risk durumlarını görebilirsiniz.

Bu uygulama ile ‘Kontrollü Sosyal Hayat’ geçişi sağlanabilecektirOben Hayat Eve Sığar Bewertungen


 • durch vbhgyuıopğğ[email protected]

  Almanya Telefon Numarası Hatalı

  Merhaba.Almanyanın Ceb Telefon Numarasını yazdığımda bir hata oluşuyor ve numarayı yazamıyorum.Telefon numarasını yazarkan ortasında bir - işareti oluşuyor.Lütfen düzeltin.Saygılar • durch Dilek T.

  Hatali

  Almanya Cep numarasina dogrulama kodu gelmiyor. Uygulamada hata var. • durch 27Referee

  Error

  Doesn‘t work with german GSM operators
Am beliebtesten in Health & Fitness

Microsoft HealthVault
Meditation, Sleep & Focus App
FitCam : Movement as Medicine
DietSensor - Kalorien-Tracker
Mike's Macros
schwangerschaftsernahrung
What's Up? - A Mental Health App
Femometer - NFP Zykluskalender
Fertility Friend FF App
Hatch Sleep
Yoga für Anfänger | Down Dog
FitMit5®
Grind Fitness
Fitself - 30 Minuten Fitness